Profile PictureSam Master

Які є типи наливних підлог

Типи наливних підлог, які можуть бути виготовлені нашими фахівцями.
Вид того чи іншого покриття залежить від компонентів, що використовуються при виготовленні. Сучасні виробники випускають величезну кількість синтетичних покриттів, серед яких можна виділити:

Наливні підлоги користуються стабільно високим попитом. Гарантується відмінна якість підлоги в будівлі будь-якої площі та конфігурації. В даний час широко застосовуються в житлових, торгових, адміністративних і промислових комплексах. Приміщення отримує чудову підлогу, здатну витримати довгі роки інтенсивної експлуатації.


Метилметакрилатний - монтується тільки добре підготовленими фахівцями з солідним практичним досвідом. Необхідно неухильно дотримуватися технологічного процесу під час встановлення. Його можна експлуатувати без обмежень через кілька годин після заливки.

Завдяки високій опірності механічним навантаженням і несприйнятливості до високих і низьких температур наливну підлогу широко використовують у промислових цехах, морозильних камерах, і під час будівництва будівель без центрального опалення.

Поліуретан-цементну підлогу часто застосовують у таких приміщеннях, як автомайстерні, мийні цехи та промислові об'єкти, де можливе потрапляння на поверхню підлоги агресивних рідин, мастил і гострої пари. Він відмінно пристосований до різких перепадів температур і великих механічних навантажень. Покриття найчастіше заливають на промислових комплексах різного призначення.

Епоксидний - добре зарекомендував себе при будівництві торгових, житлових і промислових будівель. Здатний витримати будь-який тиск, практично не схильний до стирання.

Безумовні плюси використання наливної підлоги


Сучасні суміші дають таку міцність, зносостійкість і довговічність, якою не можуть похвалитися інші матеріали.

  • Можна використовувати будь-які мийні засоби, оскільки основи не бояться впливу хімічних інгредієнтів.
  • Шар полімеру не має стиків і швів, тому не збирає бруд і мікроби.
  • Може експлуатуватися практично нескінченно.
  • Утворює ідеально гладку і рівну поверхню.0 comments

Current user avatar
Powered by